066 70-110-70 067 70-110-70 Киев, пр. Победы 67 м. Нивки
Новости, акции, рекомендации, статьи
Главная » 2021 » Січень » 31 » Новий порядок оцінки нерухомості в Україні 2021 р.
16:58
Новий порядок оцінки нерухомості в Україні 2021 р.
На даний момент у 2021 році скасовано плату за реєстрацію на «електронних майданчиках» звітів про експертну оцінку, а відповідно був встановлений новий порядок оцінки нерухомості для нотаріальних операцій.

Єдину базу звітів з оцінки майна зробили безкоштовною для громадян України. Так звана «нова оцінка», що перевіряється модулем, унеможливлює заниження вартості оцінюваного об'єкта нерухомості або транспорту. Вона була створена з надією, що буде встановлений контроль за порядком і якістю виконання звітів.

Скільки сьогодні коштує нова оцінка нерухомості в 2021 році?

Ціна оцінки для цілей оподаткування за новим порядком або «оцінка по новому» для фіз. осіб при продажу (дарування, успадкування не першої лінії спорідненості) у 2021 році становить:

Оцінка землі - 700 грн.
Оцінка квартири - 700 грн.
Оцінка будинків - 700 грн.
Оцінка комерційної нерухомості - від 700 грн.


Виконується така робота за 1-2 доби. Якщо звіт потрібно терміново, то повідомляйте про це заздалегідь, експерти компанії докладуть максимум зусиль для швидкого виконання роботи.

Важливо відзначити і те, що база сьогодні працює дуже повільно і є багато проблем з функціонуванням. Кожен звіт потрібно реєструвати безліч разів, поки він не буде повністю внесений до реєстру. Це впливає негативно на весь процес роботи і унеможливлює готувати оціночний акт протягом декількох годин.

Для яких цілей актуальний новий порядок оцінки квартир в Україні в 2021 році?

Незалежна експертна оцінка нерухомості виконується для цілей оподаткування, а саме для всіх нотаріальних операцій. Все, що вимагає нотаріального оформлення і стосується нерухомого майна, вимагає наявності звіту про експертну грошову оцінку. Такий звіт використовується нотаріусом для нарахування податку та мита, а також сплати інших платежів.

Всі інші цілі, що вимагають наявності такого звіту, не вимагають реєстрації та відповідно до нового порядку не мають ніякого відношення до цієї статті.

Як проводиться нова оцінка нерухомості в Україні в 2021 році?

Що потрібно знати про новий порядок експертної оцінки?
Проводиться нова оцінка нерухомості (житлових будинків, вбудованих приміщень, землі, квартир, гаражів та будівель, споруд) в Україні в 2021 році досить просто і організовано:

Етап 1. Замовник передає необхідні відомості і документи в оціночну компанію (Виконавцю). Документи можуть бути копіями або мати електронний вигляд. Необов'язково привозити в офіс оригінали. Платить аванс в розмірі 50% від всієї вартості, а іноді в повному обсязі.

Етап 2. Виконавець, тобто оціночна компанія, виконує звіт і реєструє його в новій базі звітів. Формує роботу і готує до передачі Замовнику.

Етап 3. Замовник отримує готовий зареєстрований Звіт. Далі можна здійснювати купівлю-продаж або іншу нотаріальну угоду.

Якщо Вам потрібна нова оцінка нерухомості в Києві або Україні в 2021 році, то Перша оціночна компания вирішить цю задачу. Ми зробимо все, щоб кожен наш клієнт був задоволений і звернувся до нас ще раз. Для нас важлива Ваша враження, тому ми ставимося до кожної людини, яка звернулася в нашу компанію, по особливому. Будемо раді Вам допомогти.
Просмотров: 302 | | Теги: оценка недвижимости в киеве | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
оценка недвижимости
оценка квартиры
оценка земли
в киеве
Оценка недвижимости, квартиры, земли, дома Киев и Украина
Закрыть