066 70-110-70 067 70-110-70 Киев, пр. Победы 67 м. Нивки
Новости, акции, рекомендации, статьи
Главная » 2021 » Липень » 12 » Як отримати Довідку про оціночну вартість об'єкта нерухомості?
14:42
Як отримати Довідку про оціночну вартість об'єкта нерухомості?

Фонд державного майна України повідомляє, що відповідно до наказу Фонду державного майна України від 25.06.2021 р.№1097 введено в експлуатацію єдину базу даних звітів про оцінку з модулем електронного визначення оціночної вартості, сервісом послуги електронного визначення оціночної вартості та автоматичного формування електронних довідок про оціночну вартість об’єкта нерухомості.

Для фізичних і юридичних осіб!

Для цілей обчислення доходу платника податку – фізичної особи від продажу (обміну) нерухомого майна, а також доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину чи дарунок майна (крім випадків успадкування та/або отримання у дарунок майна, вартість якого обчислюється за нульовою ставкою), доходу, отриманого за іншими правочинами, за якими здійснюється перехід права власності на нерухомість, дохід за якими підлягає оподаткуванню у випадках,  передбачених Податковим кодексом України необхідно визначити оціночну вартість об’єкта нерухомості або ринкову вартість об’єкта нерухомості.

Для визначення оціночної вартості об’єкта нерухомості Єдиною базою даних звітів про оцінку (https://evaluation.spfu.gov.ua) формується електронна довідка про його оціночну вартість  (е-Довідка), яка є чинною впродовж 30 календарних днів з дня її формування Єдиною базою даних звітів про оцінку (далі – Єдина база).

Якщо особа не погоджується з результатами автоматичного визначення оціночної вартості об’єкта нерухомості, вона має право звернутися до суб’єкта оціночної діяльності (оцінювача) з метою визначення ринкової вартості такого об’єкта. Суб’єктом оціночної діяльності (оцінювачем) складається звіт про оцінку майна, який зареєструється в Єдиній базі. Зареєстрований звіт про оцінку майна чинний протягом 6 місяців з дати оцінки.
 

  • Перша оціночна компанія Києва здійснює ринкову оцінку вартості нерухомості з видачею Довідки про оціночну вартість об'єкта нерухомості.
  • Первая оценочная компания Киева осуществляет рыночную оценку стоимости недвижимости с выдачей Справки об оценочной стоимости объекта недвижимости.

Звертаємо увагу, що доступ до Єдиної бази (https://evaluation.spfu.gov.ua) здійснюється за допомогою особистого електронного підпису або засобів інтегрованої системи електронної ідентифікації 

Просмотров: 339 | | Теги: оцінка об'єкта нерухомості, довідка про оціночну вартість | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
оценка недвижимости
оценка квартиры
оценка земли
в киеве
Оценка недвижимости, квартиры, земли, дома Киев и Украина
Закрыть