Коли і навіщо

КОЛИ І НАВІЩО ПОТРІБНА ОЦІНКА НЕРУХОМОСТІ, КВАРТИРИ, БУДИНКУ, ЗЕМЛІ?

Оцінка нерухомості одна з найпоширеніших послуг у сфері оціночної діяльності. Така оцінка  є  необхідною умовою для успішного проведення багатьох операцій, пов’язаних з нерухомим  майном.

Завдяки незалежній оцінці нерухомості у Києві Ви зможете дізнатися ринкову вартість Вашого об’єкту. Даний вид послуг здійснюється при продажу квартири, будинку або офісу, передачі цих об’єктів в інші руки. Також оцінка нерухомості необхідна при судових розглядах та інших приватних ситуаціях. До  оцінки нерухомості входять не лише  житлові площі, а й інші об’єкти (гараж, підсобне приміщення, склад тощо).

Незалежна оцінка нерухомості – це визначення її цінності у грошовому еквіваленті на даний момент часу. Розраховується не лише вартість об’єкта, а й сума, яку можна отримати під час продажу.

Під нерухомістю розуміються земельні ділянки, різні об’єкти, розташовані на цих ділянках, споруди та приміщення, будівлі, гаражі та складські приміщення. Вони можуть бути як житловими, так і нежитловими, комерційними, промисловими тощо.

ВИДИ НЕРУХОМОСТІ ДЛЯ ОЦІНКИ

Оцінка землі у Києві

Земельна ділянка, що у володінні і є цінністю. Вартість землі залежить від місця розташування та площі земельної ділянки. Важливим фактором є попит на об’єкт нерухомості.

Це може бути будь-яке житло (оцінка квартир, будинків, котеджів), яке використовується для проживання. Проведення незалежної оцінки нерухомості в Києві відбувається дещо складніше, оскільки йде додатковий облік вартості ремонту, оздоблення, місця розташування. Слід враховувати також  ситуацію  на ринку нерухомості, курс валют тощо.

Оцінка комерційної нерухомості у Києві

Проводиться оцінка будівель та землі, що використовуються для ведення бізнесу (магазини, офіси, торговельні комплекси та ін.). Оцінка комерційної нерухомості у Києві враховує цілий комплекс параметрів. На оцінну вартість об’єкта найбільше впливає їхня майбутня дохідність.

Оцінка промислової нерухомості у Києві

В оцінку входять ті підприємства та виробничі комплекси, що випускають певну продукцію. Цей вид оцінки нерухомості у Києві один із найскладніших. Для коректної оцінки нерухомості у Києві потрібно враховувати низку факторів:

  • ситуацію на ринку,
  • перспективність  даного видудіяльності/бізнесу загалом
  • стан, затребуваність, інноваційністьпідприємства,
  • аналіз технологій, що використовуються на підприємстві, інші фактори, залежно від виду промисловості.

Коли необхідно проводити незалежну оцінку нерухомості у Києві?

Існує низка випадків, при яких може бути необхідна оцінка квартири у Києві.

Оцінка квартири у Києві під час продажу

У разі, якщо об’єкт нерухомості має двох власників, а також має місце  розбіжність  в ціні продажу, необхідно зробити реальну оцінку нерухомості в Києві та дізнатися його вартість.

Оцінка квартири або іншої нерухомості у Києві за майнових спорів.Будь-які судові розгляди найчастіше супроводжуються необхідністю підготовки та отримання відповідних  паперів. У їх перелік найчастіше входить документ про вартість об’єкта, яку можна встановити завдяки оцінці нерухомості у Києві.

Оцінка нерухомості у Києві при іпотеці

У процесі оформлення позики на житло зазвичай банки вимагають документальне свідчення вартості житла. Без цього звіту отримати гроші не вдасться.